Alarmlı Kilit Çeşitleri

Bu sayfamızda sizlere en çok kullanılan alarmlı kilit modelleri ve çeşitleri ile bu kilitlerin fiyatları hakkında bilgiler vermek için sayfayı hizmetinize sunduk. Sayfamızda yerli üretim olan alarmlı kilit çeşitlerinin özelliklerine ve tanıtım videolarını en kısa sürede hazırlayıp yayına sunacağız…

Comments
 1. Ekrem

  Hırsızlığa karşı geliştirilmiş güzel bir ürün..

  • Alarmli Kilit

   Ekrem bey değerli yorumunuz için çok teşekkürler

 2. Hakan

  Bu alarmlı kilidi bizim kapıya taksak maliyeti ne olur cevaplarsanız sevinirim.

  • Alarmli Kilit

   Hakan bey Eskişehir’de hizmet veren firmamız alarmlı kilidi çelik kapılara takarak kapınızı korumalı hale getirmektedir. Bu iş için alacağımız ücreti mail olarak gönderdim inceleyebilirsiniz.

 3. Selim

  Alarmlı çelik kapı kilidini kendimiz alıp taksak bu ürünün fiyatı ne kadar dır?

  • Alarmli Kilit

   Selim bey ürün fiyatı hakkında mail adresinize bilgi gönderilmiştir, iyi günler dileriz.

 4. Hatice

  Bu alarmlı kilit bizim kapıya da olur mu nasıl anlayacağız olacağını?

  • Alarmli Kilit

   Çelik kapılarda 3 turlu kilidi olan kapıların tümüne uyumlu olarak üretilmiş bir üründür. 3 kez kilitleme yapılan kilit yerinden çıkartılır ve aynı yuvaya bu ürün takılarak kullanılır hale getirilir.

 5. Kemal

  Bu alarmlı kapı kilidi harika bir şey. Bizim kapımıza da taksanız kaça mal olur. Yerimiz Eskişehir’de

  • Alarmli Kilit

   Kemal bey ürün yerli üretim olup garantilidir. Kapı kilidiniz 3 tur kilitlenen bir model ise o kilit sükülerek o yuvaya bu alarmlı kapı kilidini takıyoruz ve ölçüsü uyuyor. Eskişehir’de alarmlı kilit ihtiyacınızda firmamız bu konuda sizlere hizmet vermektedir. İletişim numaramızdan arayarak gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

 6. Cafer

  Kapı açıldığında da ötüyor mu yoksa sadece zorlandığında mı ötüyor.

  • Alarmli Kilit

   Cafer bey alarm devrede iken kapı zorlandığında veya levye ile kilit dilleri zorlanarak kapı açıldığında da bu alarm devreye girerek ötmeye başlıyor. Alarmı susturmak için kilidi anahtar ile açma konumuna getirmeniz yeterli olacaktır.

 7. Kerim

  Bizim kapı 3 tur kilitlenen çelik kapılardan. Bu alarmlı kilidi taksak ne kadar ücrete mal olur cevabınızı bekliyorum iyi günler..

  • Alarmli Kilit

   Kerim bey çelik kapıların 3 turlu kilitlenen modelleri için tasarlanmış bir üründür. 3 turlu kilitlerle aynı ölçülerde olduğu için yerine uyum sağlar. Bu ürünün kapınıza takılması dahil olarak fiyatını mail olarak gönderdim inceleyebilirsiniz.

 8. Dilara

  Ürünü inceledim güzel bir ürüne benziyor. Bu ürünün videolu bir görselini de hazırlarsanız iyi olur.

  • Alarmli Kilit

   Dilara hanım gerekli tanıtım videosunu ilerleyen günlerde hazırlayıp tanıtımını yapacağız takipte kalınız.

 9. Rıza

  Bu ürün tüm çelik kapılara uyar mı bizim çelik kapıya böyle bir alarmlı kilit taksak maliyeti ne olur cevabınızı bekliyorum

  • Alarmli Kilit

   Rıza bey alarmlı kilit modeli çelik kapılarda 3 tur kilitlenen monoblok kilidi olan tüm kapılarda kullanılan bir üründür. Eskişehirdeyseniz ürünün kapınıza montajı ile birlikte maliyeti hakkında tarafınıza bir mail gönderdim inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir